Pytanie - Choroba Behçeta

0

pierwszy raz na forum.

Zapytano 9 lat temu martyna 50

witam choruje od roku i dziesieciumiesiecy i pierwszy raz weszal ma takie forum,moze mi ktos powiedziec jakie leki bierze?bo ja biore sterydy i endoxan do tego doszlo nadcisnienie i zacma masakra.a i mam czeste nawroty choroby czu was tez tak jest?czy to normalne?

0 odpowiedzi | Znasz kogoś, kto może odpowiedzieć na to pytanie? Udostępnij pytanie i pomóż je rozwiązać
Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?

Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?

Choroba Behçeta lekarstwo

Choroba Behçeta - Czy ma lekarstwo?

Związek i  Choroba Behçeta

Czy łatwo jest znaleźć partnera i / lub utrzymywać związek, gdy posiadasz C...

Choroba Behçeta i depresja

Choroba Behçeta i depresja. Czy może ona powodować depresję?

Choroba Behçeta przyczyny

Choroba Behçeta - Jakie są jej przyczyny?

Choroba Behçeta sport

Czy wskazane jest wykonywanie ćwiczeń w przypadku osób z - Choroba Behçeta?

Prognoza dla Choroba Behçeta

Prognoza dla Choroba Behçeta

Choroba Behçeta objawy

Choroba Behçeta - Jakie są najgorsze objawy?