Pytanie - Choroba Behçeta

0

pierwszy raz na forum.

Zapytano 9 lat temu martyna 50

witam choruje od roku i dziesieciumiesiecy i pierwszy raz weszal ma takie forum,moze mi ktos powiedziec jakie leki bierze?bo ja biore sterydy i endoxan do tego doszlo nadcisnienie i zacma masakra.a i mam czeste nawroty choroby czu was tez tak jest?czy to normalne?

0 odpowiedzi | Znasz kogoś, kto może odpowiedzieć na to pytanie? Udostępnij pytanie i pomóż je rozwiązać
Synonimy Choroba Behçeta

Synonimy dla Choroba Behçeta. Inne nazwy dla Choroba Behçeta.

Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?

Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?

Związek i  Choroba Behçeta

Czy łatwo jest znaleźć partnera i / lub utrzymywać związek, gdy posiadasz C...

Częstość występowania Choroba Behçeta

Choroba Behçeta - Jaka jest jej częstość występowania?

Czy mam - Choroba Behçeta?

Choroba Behçeta- Skąd mam wiedzieć czy ją mam?

Choroba Behçeta średnia długość życia

Jaka jest średnia długość życia z Choroba Behçeta? Czy znasz jakieś najnows...

Prognoza dla Choroba Behçeta

Prognoza dla Choroba Behçeta

Choroba Behçeta dziedziczna

Czy Choroba Behçeta jest dziedziczna?