Pytanie - Choroba Behçeta

0

pierwszy raz na forum.

Zapytano 9 lat temu martyna 50

witam choruje od roku i dziesieciumiesiecy i pierwszy raz weszal ma takie forum,moze mi ktos powiedziec jakie leki bierze?bo ja biore sterydy i endoxan do tego doszlo nadcisnienie i zacma masakra.a i mam czeste nawroty choroby czu was tez tak jest?czy to normalne?

0 odpowiedzi | Znasz kogoś, kto może odpowiedzieć na to pytanie? Udostępnij pytanie i pomóż je rozwiązać
Związek i  Choroba Behçeta

Czy łatwo jest znaleźć partnera i / lub utrzymywać związek, gdy posiadasz C...

Częstość występowania Choroba Behçeta

Choroba Behçeta - Jaka jest jej częstość występowania?

Choroba Behçeta przyczyny

Choroba Behçeta - Jakie są jej przyczyny?

Choroba Behçeta sport

Czy wskazane jest wykonywanie ćwiczeń w przypadku osób z - Choroba Behçeta?

Najnowsze postępy - Choroba Behçeta

Jakie są najnowsze postępy związane z - Choroba Behçeta?

Choroba Behçeta - Co to jest?

Choroba Behçeta - Co to jest?

Choroba Behçeta lekarstwo

Choroba Behçeta - Czy ma lekarstwo?

Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?

Choroba Behçeta - Czy jest ona zaraźliwa?